Współpraca

Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, punkty gastronomiczne, restauracje i resztę zainteresowanych z Polski i Europy. Oferujemy atrakcyjne i elastyczne warunki, szybki dowóz oraz szeroką gamę produktów i półproduktów, która wciąż się powiększa.
 

Czekamy na Państwa zawsze pod numerem telefonu   +48 505 485 080

Zaopatrzenie gastronomi - restauracje, bary, stołówki

Zapraszamy do współpracy wszystkie punkty gastronomiczne. Dzięki naszym gotowym produktom i półproduktom zaoszczędzą Państwo wiele czasu poświęcanego do tej pory na przyrządzanie surówek, sałatek, przekąsek i zakąsek, a także obniżą koszty. Specjalnie do zastosowań komercyjnych, nasze produkty oferujemy w niezwykle praktycznych, nawet kilkudziesięciokilogramowych opakowaniach. Wszystko na czas i we wskazane miejsce dowieziemy Państwu osobiście.

img

Współpraca z pośrednikami - sklepy, hurtownie, markety

Zapraszamy do współpracy wszystkich handlowców detalicznych i hurtowych. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdego - małe sklepy, a także olbrzymie sieci marketów. Towar w dużych ilościach jest dostępny zawsze w naszych magazynach, dzięki czemu jesteśmy elastyczni na Państwa popyt i zapewnimy realizację zamówienia w najmniej niespodziewanym momencie. Oferujemy indywidualne warunki handlowe.

img

Dowozy - sprawnie i zawsze na czas

Flota naszych samochodów dostawczych składa się z kilkunastu pojazdów - począwszy od małych vanów, przez busy, a na ciężarówkach kończąc. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć najmniejszych dostawców na małym terenie, jak i tych większych najdalszych zakątkach. Towar dostarczamy na terenie całej Polski i Europy. Jeżeli zajdzie taka potrzeba - chętnie wyruszymy w dowolne miejsce na świecie. Słowem - dojedziemy wszędzie gdzie są drogi... a jak ich nie będzie to też znajdziemy na to sposób.

img